czech_flag polish_flag

kridlo.jpg Zázemí kridlo.jpg

dum_profil

Pokud k nám zamíříte autem, tak můžete využít parkování zdarma na přilehlém náměstí. V celém objektu je zajištěné Wi-Fi připojení k internetu a centrální vytápění průtokovým ohřívačem.

Kuchyně a koupelna, stejně jako zbytek zázemí, jsou sdíleny mezi pokoji. Jako jediné ubytování ve Vidnavě hostům nabízíme domácí wellness!

zazemi1 zazemi2

Kuchyň je plně vybavena pro všechny vaše potřeby. Obsahuje veškeré vybavení jako lednici, troubu se sporákem, mikrovlnku, myčku a nádobí pro přípravu a konzumaci pokrmů, ale také pákový kávovar se zrnkovou kávou zdarma nebo domácí čaje z naší lékárny.

V koupelně najdete vanu spojenou se sprchou, takže si můžete vybrat, co preferujete. Mimo to se zde nachází umyvadlo s velkým zrcadlem a záchod.

koupelna zahrada

Součást objektu je i zahrada, která díky obvodovým zdem se zelení zaručuje jak příjemné prostředí, tak i dokonalé soukromí. Připraven je plynový gril, zahradní posezení i vychlazené pivo k perfektnímu zakončení letního dne.

Za zahradou připraveno posezení v místnosti „Relax u krbu“. Najdete zde malou kuchyňku, gauč, stůl s židlemi a krb. Přidejte k tomu dobré přátele, lahev vína, a máte recept na skvělý večer za každého počasí.

zazemi3 wellness

Jako jediné ubytování ve Vidnavě nabízíme domácí saunu s bazénem a relaxační zónou. Po domluvě můžete uvolnit své tělo i mysl. Naložit rozehřáté tělo do studeného bazénu a koukat na hvězdy je součástí zážitku, který k perfektní dovolené prostě patří!

Nabídka pokojů:

Přečtěte si recenze ostatních